Jak możesz łatwo zmienić swoje finansowe przeznaczenie?

with Brak komentarzy
Franciszek Staniszewski

Czy zastanawiałeś się, jak to jest, że są osoby, którym mimo niewielkich wysiłków fortuna sprzyja – wszystko za co się wezmą jak za dotknięciem dłoni Midasa zamienia się w przysłowiowe złoto?

Takie osoby nawet jeżeli stracą pieniądze, szybko wstają na nogi, z łatwością odbudowują utracony majątek i znów podążają drogą usłaną różami osiągając kolejne sukcesy.

Jak to jest, że większość ludzi mimo ciężkiej pracy uzyskuje niewielkie efekty, przez większość życia funkcjonując na granicy płynności finansowej? Co różni jedną grupę od drugiej? Zwykłe szczęście? A może przeznaczenie? Co szczególnego robią Ci z przysłowiowym dotykiem Midasa, że strumień Obfitości ich nie omija?

Statystyki dotyczące zamożności są jednoznaczne – na każde 100 osób w wieku 65 lat:

  • Zaledwie 4 osoby są dobrze sytuowane
  • i tylko 1 osoba jest niezależna finansowo!

Ale to nie wszystko, ponieważ jest jeszcze ciąg dalszy tej zatrważającej statystyki:

  • 5 osób musi nadal pracować
  • i aż 54 osoby żyje tylko tylko dzięki wsparciu rodziny, przyjaciół, instytucji pomocy społecznej!

W takim razie powstaje pytanie:

Czy jest coś co możesz zrobić JESZCZE DZISIAJ, aby w krótkim czasie
dramatycznie zwiększyć szanse na zmianę finansowego przeznaczenia
– na osiągnięcie finansowego sukcesu?

TAK, na szczęście TAK!

Oczywiście nie zmienisz swojej przeszłości, nie wymażesz historii rodzinnej, nie wyprzesz się dotychczasowych błędów i porażek. Możesz jednak zmienić swój stosunek do wszystkich traum, trudności i niepowodzeń. Przede wszystkim możesz wziąć pełną odpowiedzialność za siebie, swoich bliskich i całą swoją przyszłość i zacząć od kilku prostych kroków.. bo recepta jest na szczęście prosta – już ją ujawniam krok po kroku.

Zgodzisz się ze mną, że aby być dobrym chirurgiem, musiałbyś ukończyć studia medyczne, zostać lekarzem, przez wiele lat praktykować u boku uznanej sławy medycznej – najlepiej z tytułem profesorskim, odbyć niezbędne staże, zrobić specjalizację i przez wiele lat dzień po dniu zdobywać bezcenne doświadczenia pomagając tysiącom pacjentów..?

Jeżeli tak, to z jakiego powodu większość ludzi mimo tego, że nigdy nie uczyła się finansów, nie posiada elementarnej wiedzy o zarządzaniu pieniędzmi, nie używa nowoczesnych narzędzi do podejmowania racjonalnych decyzji finansowych – z jakiego powodu ci ludzie oczekują finansowego sukcesu?!

Odnieśmy to oczekiwanie do naszego przykładu z chirurgiem.. Pomyśl, czy zgodziłbyś się poddać operacji chociażby wyrostka robaczkowego wykonywanej przez studenta pierwszego roku medycyny? Czy zgodziłbyś się na taki zabieg, gdyby zamiast współczesnych narzędzi, nowoczesnej aparatury i zespołu lekarzy różnych specjalności pomagających w wykonaniu tego ważnego zabiegu, operacja miała być wykonana zardzewiałym nożem kuchennym i to bez znieczulenia?!

Oczywiście, że NIE!

To dlaczego większość ludzi przez kilkadziesiąt lat swojego życia samodzielnie „naprawia” swoje finanse – trzymające się naszej medycznej metafory: „operuje siebie” zardzewiałym nożem kuchennym bez znieczulenia?! Pamiętaj, że osiąganie Sukcesu finansowego nigdy nie jest dziełem przypadku! Sukces finansowy jest efektem podejmowania tysięcy racjonalnych decyzji finansowych. Współczesne finanse są bardzo zaawansowaną dziedziną życia, dlatego musisz mieć dostęp do sprawdzonej wiedzy, używać nowoczesnych narzędzi adekwatnych do aktualnego etapu rozwoju rynku, korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów i pokochać swoje finanse, bo będziesz musiał zajmować się nimi codziennie – już do końca życia 🙂

I już ostatnia myśl.. Pomyśl, komu powierzysz swoje auto, które ulegnie awarii? Oczywiście dobremu mechanikowi. Do kogo pójdziesz, aby podpisać umowę sprzedaży mieszkania? Oczywiście do notariusza. A co zrobisz, gdy rozboli Ciebie ząb? Sam go sobie wyrwiesz? Jeżeli jesteś rozsądny, to biegniesz do swojego dentysty.

Dlaczego to napisałem? Ponieważ od 30 lat działam w branży finansowej. Od 30 lat weryfikuję wiedzę, trenuję niezbędne umiejętności, stosuję profesjonalne narzędzia i pomagam w osiąganiu finansowego sukcesu tym, którzy zrozumieją, że aby zwiększyć swoje szanse, potrzebują również mojej pomocy. Każdy element tego procesu został z sukcesem przetestowany przez setki moich Klientów.

Aby dowiedzieć się, jak mogę również Tobie pomóc w łatwy, szybki i komfortowy sposób zmienić finansowe przeznaczenie, jeżeli chcesz obejrzeć nieodpłatnie 25-minutowe wideo – dostępne tylko przez 48 godzin, w którym prezentuję nowoczesne narzędzia, dzięki którym w ciągu 30 dni będziesz mógł w praktyczny sposób opanować współczesne finanse na poziomie eksperta, koniecznie KLIKNIJ grafikę:

Kalkulator finansowy HP 10BII

fsŻyczę wielu wspaniałych
finansowych sukcesów,

Franciszek Staniszewski

WAŻNE! Jeżeli chcesz otrzymać dostęp do większej ilości wartościowych materiałów edukacyjnych z obszaru finansów, biznesu oraz inwestycji, zapisz się na listę subskrybentów bezpłatnego Newslettera.

Dla nowych Czytelników przygotowałem pakiet powitalny o wartości 50,00 PLN – zupełnie za Darmo! Aby zdobyć ten pakiet, KLIKNIJ przycisk:

 

Zostaw Komentarz