Franciszek Staniszewski – trener i mówca, autor projektów szkoleniowych. Od 30 lat związany z rynkiem finansowym i biznesem. Posiada certyfikaty: LIMRA, Finacial Services Training College, European Financial Guide w Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP), American Sales Masters oraz doświadczenie jako doradca, menedżer i trener. Ekspert w PARP w zakresie programów dla przedsiębiorców. Realizował liczne projekty edukacyjne dla dużych korporacji. Przeszkolił 150 dyrektorów największego w Polsce banku. Pomysłodawca i współtwórca legendarnego Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości e-ProfitSystem. Współprowadził to seminarium w Warszawie i w Londynie. W ciągu prawie 6 lat kurs ten ukończyło ponad 1800 osób. Autor sukcesu sprzedażowego tego historycznego już kursu.

W trakcie III Zjazdu Absolwentów Seminarium dla Inwestorów w Nieruchomości doliczyliśmy się 30-u milionerów, którzy osiągnęli swój sukces po kursie. W 2005 r. wraz ze wspólnikiem przygotował do pracy 56 trenerów finansowych. Udzielał wywiadów dla Radia Infor i Radia Londyn. Był zapraszany jako ekspert przez TVN CNBC Biznes oraz TVN24. Pomysłodawca Kuźni Milionerów i Wtorkowych Spotkań Biznesowych, Właściciel marki Akademia Doradcy. Autor i prowadzący seminarium Finansowy Ekspert. Twórca narzędzi do zarządzania finansami osobistymi pod nazwą Analizator Przepływów Finansowych, filmowych Pigułek inspiracji i dużej liczby szkoleń online. W przeszłości Prezes e-ProfitSystem Sp. z o.o., PremiumProfit Sp. z o.o., właściciel i Dyrektor londyńskiej spółki FST Consulting Ltd.

Jeżeli chcesz poznać opinie Klientów Akademii Doradcy o projektach realizowanych
przez Franciszka Staniszewskiego, kliknij link: Opinie Klientów ->>

Więcej o aktualnie rozwijanych projektach przez Franciszka Staniszewskiego,
dowiesz się klikając link: Aktualne Projekty Akademii Doradcy ->>

Wszystkim moim Klientom, Współpracownikom oraz Kontrahentom dziękuję za możliwość współpracy oraz wzajemne inspirowanie się,

 

Franciszek
Staniszewski